Vysoká škola finanční a správní, o. p. s.

Estonská 500, 10100 Praha 10 (+420) 210 088 800 prihlaska@vsfs.cz

Nabízíme bakalářské a navazující magisterské studium v oborech Aplikovaná informatika, Bankovnictví, Finance a finanční služby, Marketingová komunikace, Pojišťovnictví,Řízení podniku a podnikové finance, Veřejné finance, Veřejná správa a studium v anglickém jazyce, program MBA a BSBA.

Srovnání studentských bankovních kont

11. října 2008

České bankovní domy ze všech stran kritizované za výši poplatků, které vyžadují za běžný provoz bankovního účtu si zaslouží alespoň jedno uznání. Pokud studujete vysokou, popřípadě střední školu máte možnost si u nich zařídit studentská konta, která nabízejí nesrovnatelně nižší výši poplatků za cokoliv. Podívejme se na aktuální srovnání nabízených studentských kont.

Literární akademie (Soukromá vysoká škola Josefa Škvoreckého)

Na Pankráci 54, 14000 Praha 4 +420 272 773 045 lit-akad@lit-akad.cz

Literární akademie (Soukromá vysoká škola Josefa Škvoreckého), s. r. o. je vysokou uměleckou školou zaměřenou na humanitní programy.

Jak bydlí studenti vysoké školy

21. srpna 2008

Pokud studujete vysokou školu blízko svého bydliště máte vyhráno. Plná lednice, pokoj a další věci, na které jste si během let zvykli Vám zůstanou. Ale co dělat pokud jste se rozhodli osamostatnit a studovat v cizím městě? Bydlení mimo domov má své výhody i nevýhody, to první však po čase zvysoka převáží to druhé.

Vysoká škola logistiky o.p.s.

ul. Palackého 1381/25, 750 02 Přerov I - Město +420 581 259 120 studijni@vslg.cz

Vysoká škola logistiky, o.p.s. si klade za cíl rozšířit nabídku vysokoškolského vzdělávání ve studijním bakalářském programu logistika.

Proč studovat vysokou školu

25. dubna 2008

Dostudovali jste střední školu a nevíte co dál? Máte jít po dále studovat nebo nastoupit do práce? Takovou otázku, si každoročně položí stovky a tisíce studentů střední školy, kterým se blíží maturita. V následujícím článku naleznete největší výhody studia vysoké školy, které by Vám měly pomoci v tomto nelehkém rozhodování.