Ekonomika a management obchodu

prezenční Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku).

Evropská studia a veřejná správa - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky Čeština Obsah studia Navazující magisterský obor Evropská studia a veřejná správa rozvíjí jednak obecný základ oboru a dále dva speciální aspekty evropských studií (teritoriální a regionální studia a veřejnou správu v EU).

Podnikání a management v životním prostředí - bakalářské

prezenční Bc. 3 roky 34800 Kč Čeština Absolventi studijního oboru se mohou uplatnit v podnicích a institucích, při jejichž činnosti vznikají odpady, ve společnostech a podnicích jichž se týká zavádění systémů integrované prevence znečištění (IPPC), dále jako zástupci firem pro vedení a zavádění Ekologických manažerských systémů (EMS) a pro poradenství ISO. Dále ve firmách zpracovávajících dokumentace pro posuzování vlivu staveb na životní prostředí a v odpovídajících funkcích státní správy, ve školství a výzkumu, ve správách národních parků, chráněných krajinných oblastí apod. Absolventi budou připraveni působit i jako samostatní podnikatelé v oblastech nakládání s odpady, ochrany ovzduší či ochrany vod a půdy.

Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 42120 Kč Čeština Základním cílem jednooborového studijního programu je poskytnout zájemcům vzdělání neuniverzitního typu, specializované na předměty všeobecného zaměření, právní předměty a bezpečnostní předměty orientované na procesy fungování a rozvoje veřejné správy.

International Relations and European Studies - magisterské studium

prezenční Ing/Mgr 3 roky 55000 Kč Angličtina Zaměření studia Výuka oboru je výhradně v anglickém jazyce. Výuku zajišťují zahraniční akademičtí pracovníci a špičkoví čeští odborníci, kteří nepřipravují své studenty jen pro bezprostřední praxi, ale také jim umožňují získat nezbytnou sumu teoretických a praktických znalostí pro další studium.

Management hotelnictví

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 23400 Kč Čeština Absolvent je připraven pro výkon vyšších odborných funkcích v hotelích, hotelových řetězcích a dalších ubytovacích zařízeních i v samostatném podnikání s přihlédnutím k podmínkám Evropské unie.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9