Veřejná správa - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná základní 3 roky 55000 Kč Čeština Zaměření studia Studium nabízí kvalitní vzdělání v oblasti právní problematiky, například práva občanského, obchodního, finančního, pracovního, sociálního zabezpečení, trestního a dalších právních odvětví. Značný důraz je kladen na správní právo a teorii veřejné správy, jakož i na porozumění speciálním právním předmětům se zaměřením na národní, evropský a mezinárodní kontext.

Management cestovního ruchu

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 23400 Kč Čeština Absolvent je připraven pro náročné pozice v cestovním ruchu na úrovni vyššího managementu, který bude schopen oganizovat, plánovat a zajištovat celé soubory služeb cestovního ruchu souvisejících s globalizací nabídky těchto souborů služeb.

Management hotelnictví a lázeňství

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 65 Kč Čeština Obor navazuje na šířeji pojatý a pragmaticky zaměřený stupeň bakalářského studia a je formován tak, aby se absolventi orientovali teoreticky i prakticky ve všech činnostech potřebných pro jednotlivé hospodářské subjekty hotelnictví a lázeňství. Ke studiu jsou přijímáni i bakaláři z jiných škol a oborů, kteří musí složit v průběhu jednoho roku 2 - 3 vyrovnávací zkoušky.

Bc. Teritoriální studia střední a východní Evropy

prezenční Bc. 3 roky 0 Kč Angličtina

Speciální pedagogika - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 50000 Kč Čeština Základním cílem studijního oboru je připravit fundované odborníky pro široké uplatnění ve výchovné , diagnostické , poradenské a řídící práci ve speciálně pedagogických zařízeních.

Služby letecké dopravy v cestovním ruchu - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 45000 Kč Čeština Studijní obor připravuje kvalifikované odborníky s odpovídající evropskou úrovní vysokoškolského vzdělání v oblasti poskytování služeb v cestovním ruchu, bezprostředně svázaných s nabídkou a realizací letecké dopravy.
    5        6        7        8        9        10        11        12        13        14        15        16        17        18        19