Politologie - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 54000 Kč Čeština Absolvent magisterského studijního programu Politologie je připraven k uplatnění v domácích i zahraničních vládních i nevládních organizacích, aparátech politických stran, v diplomacii, veřejné správě nebo jako politický analytik, komentátor v médiích apod. Teoreticky zaměření studenti mohou pokračovat ve studiu v rámci doktorských studijních programů.

Ekonomika a management obchodu

prezenční Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku).

Marketing a management

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 32000 Kč Čeština Těžiště výuky je orientováno na osvojení znalostí v oblasti marketingu a managementu, se zaměřením na sféru cestovního ruchu a veřejné správy. Právě v důrazu na marketing a jeho propojení s cestovním ruchem lze spatřovat jedinečnost tohoto studijního oboru. V oblasti příhraničního cestovního ruchu bude mezinárodní spolupráce realizována společně s vybranými zahraničními vysokými školami. Z hlediska uplatnění v praxi budou absolventi tohoto bakalářského studia připraveni nastoupit na místa jak v soukromém podnikatelském sektoru (zejména v oblasti cestovního ruchu), tak i ve veřejné správě.

Bankovní management

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 49400 Kč Čeština Studium v oboru Bankovní management v rámci bakalářského studijního programu Bankovnictví bylo na BIVŠ zahájeno v akademickém roce 1999/2000. Studium je zaměřeno především na teoretickou přípravu studentů k práci ve finančnictví a v dalších oblastech řízení ekonomických procesů na úrovni podniků a národního hospodářství. Vedle toho studium poskytuje poznatky o metodách a postupech práce, které jsou bezprostředně použitelné v aktuálních resp. nově se utvářejících podmínkách pro činnost podnikatelských subjektů a institucí státní správy.

Master of Business Administration - MBA

kombinovaná MBA 1 rok Čeština Absolvovaný magisterský studijní program MBA poskytuje profesní mezioborové znalosti v daných oblastech a posiluje povědomí o vazbách a provázanosti mezi jednotlivými studijními moduly, kdy je absolvent vybaven potřebnými znalostmi a praktickými dovednostmi ve všech základních oblastech řízení firmy v jejím vnitřním i vnějším prostředí (samostatně působící podnikatelé a majitelé firem), respektive pro působení v řídících funkcích střední a vyšší úrovně v rámci firmy (zaměstnanci firem).

Management v podnikání - studium Liberec

prezenční, individuální plán Bc. 3 roky 40000 Kč Čeština Připravit absolventy k výkonu povolání, při kterých budou řešit standardní i nestandardní manažerské úkoly v malých a středně velkých firmách. Zároveň je studijní plán koncipován tak, aby umožnil uplatnění absolventů i v organizacích veřejné správy. Předností absolventů bude, že jejich příprava není zaměřena na úzký okruh činností pouze jednoho oboru, ale vychází z poznatků požadovaných z hlediska jejich uplatnění v praxi. Jedná se o interdisciplinárně a multidisciplinárně formulovaný bakalářský program, kde kromě základních oblastí ekonomiky a managementu je silně zastoupena výuka práva a informatiky.
    2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12        13        14        15        16