Veřejná správa - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná základní 3 roky 55000 Kč Čeština Zaměření studia Studium nabízí kvalitní vzdělání v oblasti právní problematiky, například práva občanského, obchodního, finančního, pracovního, sociálního zabezpečení, trestního a dalších právních odvětví. Značný důraz je kladen na správní právo a teorii veřejné správy, jakož i na porozumění speciálním právním předmětům se zaměřením na národní, evropský a mezinárodní kontext.

Humanitní studia - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 55000 Kč Čeština Zaměření studia Struktura studijního oboru nabízí kvalitní humanitní vzdělání s důrazem na porozumění sociálním, politickým, kulturním a občanským aspektům moderní společnosti v kontextu současných globálních a integračních procesů a změn. Studenti získají vzdělanostní základ pro pochopení aktuálních sociálních a politicko-občanských problémů, kterým ČR i celá Evropa v současnosti čelí.

Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 54000 Kč Čeština Škola vychovává sociální pracovníky specializované na mezilidskou komunikaci při řešení sociálních problémů. Studenti absolvují psychoterapeutický výcvik pro oblast sociální práce. Studentům se kromě výuky v klíčových disciplínách (sociální práce, sociální politika a praxe) dostává širší výuky psychologie, filosofie, aplikované psychoterapie, komunikace, kulturní antropologie, zvláštní pozornost je věnována péči o duši.

Pojišťovnictví - bakalářské

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 51000 Kč Čeština Obor je zaměřen na všestrannou přípravu odborníků v pojišťovnictví, zejména v pojištění soukromém. Vedle znalostí pojistné teorie a pojistného práva získají absolventi informace o pojistných produktech a budou ovládat postupy potřebné při poskytování spektra pojišťovacích služeb včetně aktivit zprostředkovatelů. Získají též znalosti obecné peněžní ekonomie či teorie financí a finančních služeb.

Politologie

prezenční, kombinovaná, individuální plán Bc. 3 roky 39800 Kč Čeština Absolvent bakalářského studijního programu politologie je vybaven znalostmi politické teorie, mezinárodních vztahů a obecného společenskovědního základu. Je schopen orientovat se v politické realitě České republiky, Evropské unie, středoevropského prostoru i světa, dokáže systematicky analyzovat politické procesy a děje, stejně jako je interpretovat. Ovládá fungování veřejné správy a institucí politického systému, dovede samostatně připravovat a řídit činnosti spojené s prací v politice (např. volební kampaň, analýza a příprava programů politických stran, činnost stranického sekretariátu apod.).

Dopravní logistika - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná, individuální plán Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Cílem toho studia je naučit studenty využívat tyto moderní prostředky v řízení dopravních toků jak uvnitř státu tak i do zahraničí , spolehlivě zajistit požadovanou přepravu , která je jednou z rozhodujících podmínek především v mezinárodním obchodu a další doprovodné služby související s přepravou ( logistické služby ) .
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12