Politologie - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 54000 Kč Čeština Absolvent magisterského studijního programu Politologie je připraven k uplatnění v domácích i zahraničních vládních i nevládních organizacích, aparátech politických stran, v diplomacii, veřejné správě nebo jako politický analytik, komentátor v médiích apod. Teoreticky zaměření studenti mohou pokračovat ve studiu v rámci doktorských studijních programů.

Marketing

prezenční Bc. 3 roky 36000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku).

Všeobecná sestra

prezenční Bc. 3 roky 34000 Kč Čeština Studium připravuje teoreticky a hlavně prakticky odborné pracovníky pro zdravotnické instituce v České republice (dále jen ČR) i ve státech Evropské unie (dále jen EU). Odborná příprava je složena z ošetřovatelských, medicínských a společensko behaviorálních předmětů. Hlavní důraz je kladen na předměty ošetřovatelství a ošetřovatelské péče ve všech oblastech péče o klienta/nemocného. Obor dále poskytuje znalosti z anatomie a fyziologie, patologie, biochemie, mikrobiologie, hygieny, výživy a veřejného zdraví. Soubor předmětů je doplněn znalostmi z farmakologie, vyšetřovacích metod, fyzikálního vyšetření a fyzioterapie a dále znalostmi práva a legislativy, ekonomiky a managementu. Důraz je kladen na komunikativní dovednosti, psychologii, etiku, sociologii, na cizojazyčnou přípravu a komunikaci s informačními médii. Nejvíce je však studium orientováno na praktickou aplikaci získaných teoretických znalostí.

Právo v podnikání

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 46000 Kč Čeština

Sociálně právní činnost a zaměstnanost

prezenční Bc. 3 roky 50000 Kč Čeština

Účetnictví a finanční řízení podniku

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 32000 Kč Čeština Tento studijní obor je organizován ve spolupráci s Institutem svazu účetních Praha, a.s. - garantem a provozovatelem systému certifikace účetních. Díky této spolupráci SVŠE Znojmo se stala jedinou školou v České republice, jejíž úspěšní studenti získají nejen bakalářský diplom, ale budou moci požádat o uznání všech relevantních zkoušek pro získání certifikátu "Bilanční účetní". Ten vychází z Mezinárodních vzdělávacích standardů pro účetní profesi. Certifikátem "Bilanční účetní" se dnes v celé ČR může prokazovat necelých tisíc lidí. Bilanční účetní je přitom vstupenkou k plnohodnotnému uplatnění v nadnárodních společnostech působících na našem území, ale i v celé Evropské unii.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12        13        14