Revitalizace ekonomických subjektů a řízení zdrojů - magisterské studium

prezenční Ing/Mgr 2 roky 54000 Kč Čeština Absolvent získá hluboké znalosti z krizového managementu a modelování rizik. Zná zásady ekonomického a logistického zajištění krizových stavů, prevence i kontroly, včetně aplikace zákonných norem. Zná postupy založené na primárním provedení detailní hospodářsko-majetkové analýzy a umí je aplikovat při stanovení strategie fungování ekonomického subjektu. Je připraven řešit standardní i nestandardní manažerské úkoly na vyšší řídící úrovni v ekonomických subjektech. S nabytými vědomostmi a předchozími dovednostmi se mohou uplatnit i na výzkumných a vývojových pracovištích. Studentům je umožněno zvolit si docházku dle vlastní potřeby. Jedná se buď o denní docházku (většinou středa a čtvrtek přednášky, povinná cvičení v pátek) nebo o výuku pouze v sobotu pro zaměstnané, OSVČ a podobně. Studenti mají k dispozici studovnu vybavenou deseti personálními počítači s volným přístupem na Internet a knihovnu. Ubytování a stravování možno sjednat v budově školy.

Management v sociální sféře

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 27000 Kč Čeština

Logistika cestovního ruchu - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná, individuální plán Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Absolvent oboru se uplatní v cestovních kancelářích jako samostatný referent pro jednání s organizacemi. Bude schopen zajistit speciální požadavky zákazníků, vytvářet nové nabídky cestovních kanceláří. Studiem získá schopnost vyhledávat a navrhovat turisticky zajímavá místa v ČR, začlenit je do turisticky zajímavých celků a zpracovávat nové projekty pro turistické využití oblastí.

Speciální pedagogika - vychovatelství - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Základním cílem studijního oboru je rozvinout v nezbytné míře znalost pedagogiky, speciální pedagogiky a dalších společenskovědních oborů. Studium je orientováno především na rozvoj praktických dovedností umožňujících uplatnění ve speciálně pedagogických zařízeních a dalších institucích orientujících se na práci s handicapovanými.

Aplikovaná informatika

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 64000 Kč Čeština • naučíte se programovat v jazycích C#, Java, .NET, PHP a dalších; • zjistíte, jak pracují počítačové sítě, naučíte se počítačové sítě spravovat a navrhovat nové • osvojíte si moderní metody řízení (systémy e-crm, ERP, ...); • získáte znalosti potřebné pro zvládnutí moderních administrativních a komunikačních prostředků.

Podniková ekonomika a management provozu - bakalářské

prezenční, kombinovaná Bc. 3,5 roku 39000 Kč Čeština Student oboru Podniková ekonomika a management provozu získá odpovídající technické znalosti k řízení provozů a dílen v automobilovém průmyslu absolvováním dalších předmětů s technickým zaměřením: nauka o materiálu, technická dokumentace, organizace a řízení výroby, řízení výroby počítačem, počítačová grafika, řízení kvality. Výuka je specializována na automobilový průmysl. Absolventi oboru Podniková ekonomika a management provozu se uplatní ve funkcích řídících pracovníků technických provozů, v logistických útvarech apod., zejména ve firmě ŠkodaAuto, jejích pobočných závodech a dalších firmách automobilového sekotru.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12        13        14