Podniková ekonomika - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 40000 Kč Čeština V průběhu studia oboru Podniková ekonomika (PPE) student absolvuje deset studijních modulů, každý se třemi povinnými předměty ukončenými písemnou zkouškou. Studijní modul je ukončen seminární prací (vyjma modulu oborové specializace a kvantitativní metody), jejíž vypracování je součástí seminárního bloku (zahrnuje seminární práce za daný akademický rok a předmět Praktické aplikace). Studium je ukončeno státní zkouškou z ekonomie, oborového základu, oborové specializace a obhajobou bakalářské práce.

Podnikání a management v obchodu - bakalářské

prezenční Bc. 3 roky 34800 Kč Čeština Absolventi budou vykonávat profese spojené s řízením malého a středního obchodního podniku a uplatnit se i ve větších velkoobchodních a maloobchodních firmách a obchodních odděleních podniků na úrovni středního a nižšího managementu. Absolventi budou schopni zastávat funkce, jako jsou obchodní ředitel, obchodní manažer, manažer prodeje, manažer exportu, vedoucí obchodní skupiny, manažer pro klíčové zákazníky, manažer výzkumu trhu. Absolventi budou připraveni působit i jako samostatní podnikatelé zejména ve sféře obchodu a služeb.

Ekonomika a management malého a středního podnikání

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 49400 Kč Čeština Cílem studia oboru Ekonomika a management malého a středního podnikání je příprava kvalifikovaných odborníků pro oblast ekonomiky a řízení malého a středního podnikání, kteří mají potřebné znalosti jak ze základních ekonomických disciplín, tak i účetnictví, finanční analýzy a právních oborů spojených s touto činností. Studijní obor svým tematickým strukturováním a cílením na potřeby praxe garantuje připravenost absolventů k odborně a manažersky náročné práci v podnicích a firmách s rozličným zaměřením své odborné činnosti, v poradenských společnostech, stejně jako v orgánech a institucích veřejného sektoru.

Dopravní logistika - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná, individuální plán Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Cílem toho studia je naučit studenty využívat tyto moderní prostředky v řízení dopravních toků jak uvnitř státu tak i do zahraničí , spolehlivě zajistit požadovanou přepravu , která je jednou z rozhodujících podmínek především v mezinárodním obchodu a další doprovodné služby související s přepravou ( logistické služby ) .

MBA

víkendové studium MBA 1,5 roku 430000 Kč Angličtina

Pojišťovnictví

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 49400 Kč Čeština Studijní obor Pojišťovnictví je zaměřen především na vzdělávání pracovníků pojišťoven, pracovníků bank, zodpovědných za nabídku bankopojištění a pojistných produktů, pracovníků finančního sektoru, makléřských společností, pojišťovacích zprostředkovatelů, samostatných likvidátorů pojistných událostí a jejich seznámení s novými poznatky, metodami a formami práce. Jeho cílem je příprava kvalifikovaných odborníků, kteří si osvojili konkrétní znalosti a dovednosti potřebné pro zajištění odborných činností v pojišťovnictví a finanční sféře. Toto studium je vhodné i pro pracovníky jiných (nefinančních) oblastí, které s výše jmenovanými institucemi spolupracují.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12        13