Management cestovního ruchu - bakalářské

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 120000 Kč Čeština Bakalářský studijní program nabízí takové způsoby studia, které zaručí odpovídající výchovu budoucího manažera cestovního ruchu, manažera hotelů a gastronomických zařízení a lázeňství. Ten mimo tradičně vyžadované odborné zručnosti a koncepční schopnosti bude také odborníkem se schopnostmi abstrakce a teoretického myšlení zaručující silnou pozici na trhu a možnost úspěšně čelit silné, vyspělé a zkušené mezinárodní konkurenci v rámci probíhajících celosvětových globalizačních a integračních procesů, zejména v EU.

Informační technologie

prezenční, kombinovaná, individuální plán Bc. 3 roky 60000 Kč Čeština Studijní obor Informační technologie je zaměřen na výchovu odborníků schopných navrhovat, vytvářet a provozovat informační systémy. Výuka v českém nebo anglickém jazyce. Výuka v prezenčním studiu probíhá v pracovní dny, zpravidla pondělí až čtvrtek. Unicorn College nově získala akreditaci na kombinovanou formu studia, která je určena zejména uchazečům, kteří chtěji studovat při svém zaměstnání. Výuka probíhá zpravidla v pátek odpoledně a v sobotu přibližně 1x za 14 dní. Na konci semestru probíhá ještě týdenní soustředění. Pro mimořádně nadané studenty máme připravenu i individuální formu studia. Pro bližší informace o této formě nás kontaktujte.

Bc. Humanities, Society and Culture

prezenční Bc. 3 roky 120000 Kč Angličtina

Management a regionální rozvoj

prezenční Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Studijní obor Management regionálního rozvoje je orientován na získání uceleného souboru logicky provázaných základních znalostí a dovedností potřebných pro výkon profesně kvalitní, zodpovědné, etické a efektivní manažerské práce v systému zabezpečujícím komplexní rozvoj a správu regionu nebo oblasti. Studium oboru poskytuje absolventům relevantní a vyvážený soubor teoretických a zejména praktických znalostí a dovedností z manažerských, ekonomických, správních a dalších společenskovědních disciplín s důrazem na jejich bezprostřední aplikaci v praxi. Koncepce studijního oboru zahrnuje jako jednu z priorit orientaci na aktivní a odbornou znalost dvou světových jazyků, včetně oborově speciální slovní zásoby.

Makléř

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 49400 Kč Čeština Bakalářský studijní obor Makléř studijního programu Bankovnictví svým tematickým strukturováním a cílením na potřeby praxe garantuje připravenost absolventů k odborně a manažersky náročné práci.

Marketing a management

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 32000 Kč Čeština Těžiště výuky je orientováno na osvojení znalostí v oblasti marketingu a managementu, se zaměřením na sféru cestovního ruchu a veřejné správy. Právě v důrazu na marketing a jeho propojení s cestovním ruchem lze spatřovat jedinečnost tohoto studijního oboru. V oblasti příhraničního cestovního ruchu bude mezinárodní spolupráce realizována společně s vybranými zahraničními vysokými školami. Z hlediska uplatnění v praxi budou absolventi tohoto bakalářského studia připraveni nastoupit na místa jak v soukromém podnikatelském sektoru (zejména v oblasti cestovního ruchu), tak i ve veřejné správě.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10