Služby letecké dopravy v cestovním ruchu - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 45000 Kč Čeština Studijní obor připravuje kvalifikované odborníky s odpovídající evropskou úrovní vysokoškolského vzdělání v oblasti poskytování služeb v cestovním ruchu, bezprostředně svázaných s nabídkou a realizací letecké dopravy.

Účetnictví a finanční řízení podniku

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 32000 Kč Čeština Tento studijní obor je organizován ve spolupráci s Institutem svazu účetních Praha, a.s. - garantem a provozovatelem systému certifikace účetních. Díky této spolupráci SVŠE Znojmo se stala jedinou školou v České republice, jejíž úspěšní studenti získají nejen bakalářský diplom, ale budou moci požádat o uznání všech relevantních zkoušek pro získání certifikátu "Bilanční účetní". Ten vychází z Mezinárodních vzdělávacích standardů pro účetní profesi. Certifikátem "Bilanční účetní" se dnes v celé ČR může prokazovat necelých tisíc lidí. Bilanční účetní je přitom vstupenkou k plnohodnotnému uplatnění v nadnárodních společnostech působících na našem území, ale i v celé Evropské unii.

Bc. Business Administration - emphasis Strategic Marketing

prezenční Bc. 3 roky 120000 Kč Angličtina

Logistika - magisterské studium

prezenční, kombinovaná, individuální plán Ing/Mgr 2 roky 40000 Kč Čeština

Management cestovního ruchu - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 50000 Kč Čeština Magisterské studium je zaměřené víceoborově a jeho cílem je připravit vysoce kvalifikované odborníky se schopností vytvářet a realizovat koncepce a strategie budoucího rozvoje firmy s využitím rozhodovacích procesů podporovaných moderními informačními technologiemi a orientací na nejvyšší profesionální úrovni v domácí i mezinárodní problematice cestovního ruchu i v problematice služeb civilní letecké dopravy. Studijní program: Mezinárodní teritoriální studia Studijní obor: Management cestovního ruchu

Globální podnikání a management

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 63000 Kč Čeština Obsah studijního oboru je zaměřen na znalosti a techniky nezbytné pro management podnikatelských subjektů v globálním ekonomickém prostředí.
    5        6        7        8        9        10        11        12        13        14        15        16        17        18        19