Angličtina jako cizí jazyk

prezenční Bc. 3 roky 55000 Kč Čeština Absolventi oboru angličtina jako cizí jazyk budou jako lektoři angličtiny připraveni působit v oblasti celoživotního vzdělávání tak, aby absolventi jejich kursů byli schopni navazovat efektivní společenské, kulturní a pracovní styky s občany jiných zemí.

Evropská studia a veřejná správa - magisterské studium

prezenční, individuální plán Ing/Mgr 2 roky Čeština Studovaný obor i vedlejší specializace vytvářejí předpoklady pro uplatnění ve správních úřadech, zejména na ministerstvech a v dalších ústředních institucích státní správy, ve všech regionálních úřadech či specializovaných útvarech samosprávy, zejména těch, které mají pracovní vztahy se EU, v institucíh a orgánech Evropské unie, v systémech sociálního zabezpečení, v institucích zákonodárné a výkonné moci, v personálních útvarech aj.

Sportovní a volnočasový pedagog

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 58000 Kč Čeština Absolventi mají možnost uplatnit se jako odborní pracovníci v DDM, stanicích mladých turistů či techniků, ve školních družinách, školních klubech, v DD, DM, v kulturních a osvětových institucích pro dospělé, při mezinárodních výměnných akcích mladých lidí, v letních táborech dětí a rekreačních zařízeních pro dospělé, ve školách při nemocnicích, mateřských školách, v charitativních zařízeních, ústavech sociální péče, humanitárních zařízeních pro přistěhovalce, ve společenských organizacích, v zařízeních cestovního ruchu, v lázeňských střediscích nebo jako konzultanti v odborech a referátech zabývajících se otázkami volného času, kultury i tělesné výchovy na úrovni správy státu a obcí.

Komunikace a lidské zdroje - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 40000 Kč Čeština V průběhu studia oboru Komunikace a lidské zdroje (KLZ) student absolvuje deset studijních modulů, každý se třemi povinnými předměty ukončenými písemnou zkouškou. Studijní modul je ukončen seminární prací (vyjma modulu oborové specializace a manažerská ekonomie). Studium je ukončeno státní zkouškou z ekonomie, oborového základu, oborové specializace a obhajobou bakalářské práce.

Sociálně právní činnost

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 46000 Kč Čeština

Informační management

prezenční Bc. 3 roky 28490 Kč Čeština Studijní program Ekonomika a management, obor Informační management poskytne uchazečům možnost získání uceleného, profesně orientovaného bakalářského vysokoškolského vzdělání v oblasti řídící činnosti v jeho jednotlivých podobách a komplexním pojetí, v níž je registrována vysoká poptávka praxe směrem k vysokoškolsky vzdělaným, aplikačně orientovaným odborníkům. Svým charakterem daným vhodnou proporcí mezi teoretickou a aplikační složkou, zavedeným kreditním systémem, úzkou vazbou na praxi institucí a podniků regionu a rozvinutou jazykovou výbavou by mělo studium poskytovat dobré možnosti přímého uplatnění absolventů v praxi.
    8        9        10        11        12        13        14        15        16        17        18        19        20        21        22