Mgr. Quantitative Asset and Risk Management

prezenční Ing/Mgr 2 roky 138000 Kč Čeština

Veřejná správa a public relations - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky Čeština Studenti jsou na začátku studia přijímáni bez rozlišení studovaného oboru a mají jeden semestr společného studia. V průběhu prvního semestru se vědomě rozhodují o volbě oboru a na konci semestru obor volí. Protože studijní obory jsou dosti široké, obsahují ve druhém a třetím roce studia možnost určité profilace oboru. Na oboru Mezinárodní vztahy a diplomacie jde o profilaci buď na mezinárodní vztahy nebo na diplomatické styky a služby. Na oboru Veřejná správa a public relations jde o profilaci buď na veřejnou správu a služby nebo na public relations. Zaměření oborové specializace studenti volí na konci prvního ročníku.

Veřejná správa - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 53000 Kč Čeština Studiem tohoto oboru získá absolvent znalosti o veřejné správě, její organizaci a činnosti, o veřejných rozpočtech, včetně základního právního, politologického a ekonomického pojmového aparátu. Součástí studia je také získání znalostí z oboru sociologie a psychologie, potřebné pro pochopení a praktické zvládnutí vztahů mezi subjekty (vykonavateli) veřejné správy a jejími adresáty (problematika dobré správy). Velký důraz je v oboru kladen na zvládnutí teorie a praxe správního procesu, včetně schopnosti prakticky rozhodovat ve veřejné správě, a to zejména na základě znalosti hmotně právní úpravy důležitých oblastí veřejné správy, správního práva a v potřebné míře i oborů soukromého práva.

Krizový management - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 46000 Kč Čeština Absolvent je připraven řešit standardní i nestandardní manažerské úkoly na střední řídící úrovni v malých a středních firmách, a to zejména úkoly zaměřené na řešení problémů podniků v krizi či úpadku. Zná postupy založené na primárním provedení detailní hospodářskomajetkové analýzy a umí je aplikovat při stanovení budoucí strategie fungování společnosti (podniku). Studentům je umožněno zvolit si docházku dle vlastní potřeby. Jedná se buď o denní docházku (většinou středa a čtvrtek přednášky, povinná cvičení v pátek) nebo o výuku pouze v sobotu pro zaměstnané, OSVČ a podobně. Studenti mají k dispozici studovnu vybavenou deseti personálními počítači s volným přístupem na Internet a knihovnu. Ubytování a stravování možno sjednat v budově školy.

Management v podnikání - studium Liberec

prezenční, individuální plán Bc. 3 roky 40000 Kč Čeština Připravit absolventy k výkonu povolání, při kterých budou řešit standardní i nestandardní manažerské úkoly v malých a středně velkých firmách. Zároveň je studijní plán koncipován tak, aby umožnil uplatnění absolventů i v organizacích veřejné správy. Předností absolventů bude, že jejich příprava není zaměřena na úzký okruh činností pouze jednoho oboru, ale vychází z poznatků požadovaných z hlediska jejich uplatnění v praxi. Jedná se o interdisciplinárně a multidisciplinárně formulovaný bakalářský program, kde kromě základních oblastí ekonomiky a managementu je silně zastoupena výuka práva a informatiky.

Andragogika - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 3 roky 50000 Kč Čeština Základním cílem studijního oboru je připravit fundované experty pro široké uplatnění v řídící a výchovné práci s lidskými zdroji.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12        13        14