Anglofonní studia - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 1 rok 0 Kč Čeština

Speciální pedagogika - vychovatelství - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Základním cílem studijního oboru je rozvinout v nezbytné míře znalost pedagogiky, speciální pedagogiky a dalších společenskovědních oborů. Studium je orientováno především na rozvoj praktických dovedností umožňujících uplatnění ve speciálně pedagogických zařízeních a dalších institucích orientujících se na práci s handicapovanými.

Všeobecná sestra

prezenční Bc. 3 roky 34000 Kč Čeština Studium připravuje teoreticky a hlavně prakticky odborné pracovníky pro zdravotnické instituce v České republice (dále jen ČR) i ve státech Evropské unie (dále jen EU). Odborná příprava je složena z ošetřovatelských, medicínských a společensko behaviorálních předmětů. Hlavní důraz je kladen na předměty ošetřovatelství a ošetřovatelské péče ve všech oblastech péče o klienta/nemocného. Obor dále poskytuje znalosti z anatomie a fyziologie, patologie, biochemie, mikrobiologie, hygieny, výživy a veřejného zdraví. Soubor předmětů je doplněn znalostmi z farmakologie, vyšetřovacích metod, fyzikálního vyšetření a fyzioterapie a dále znalostmi práva a legislativy, ekonomiky a managementu. Důraz je kladen na komunikativní dovednosti, psychologii, etiku, sociologii, na cizojazyčnou přípravu a komunikaci s informačními médii. Nejvíce je však studium orientováno na praktickou aplikaci získaných teoretických znalostí.

Informační technologie

prezenční, kombinovaná, individuální plán Bc. 3 roky 60000 Kč Čeština Studijní obor Informační technologie je zaměřen na výchovu odborníků schopných navrhovat, vytvářet a provozovat informační systémy. Výuka v českém nebo anglickém jazyce. Výuka v prezenčním studiu probíhá v pracovní dny, zpravidla pondělí až čtvrtek. Unicorn College nově získala akreditaci na kombinovanou formu studia, která je určena zejména uchazečům, kteří chtěji studovat při svém zaměstnání. Výuka probíhá zpravidla v pátek odpoledně a v sobotu přibližně 1x za 14 dní. Na konci semestru probíhá ještě týdenní soustředění. Pro mimořádně nadané studenty máme připravenu i individuální formu studia. Pro bližší informace o této formě nás kontaktujte.

Informatika - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 45000 Kč Čeština

Mezinárodní vztahy a diplomacie - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky Čeština Studenti jsou na začátku studia přijímáni bez rozlišení studovaného oboru a mají jeden semestr společného studia. V průběhu prvního semestru se vědomě rozhodují o volbě oboru a na konci semestru obor volí. Protože studijní obory jsou dosti široké, obsahují ve druhém a třetím roce studia možnost určité profilace oboru. Na oboru Mezinárodní vztahy a diplomacie jde o profilaci buď na mezinárodní vztahy nebo na diplomatické styky a služby. Na oboru Veřejná správa a public relations jde o profilaci buď na veřejnou správu a služby nebo na public relations. Zaměření oborové specializace studenti volí na konci prvního ročníku.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12        13