Management hotelnictví a lázeňství

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 65 Kč Čeština Obor navazuje na šířeji pojatý a pragmaticky zaměřený stupeň bakalářského studia a je formován tak, aby se absolventi orientovali teoreticky i prakticky ve všech činnostech potřebných pro jednotlivé hospodářské subjekty hotelnictví a lázeňství. Ke studiu jsou přijímáni i bakaláři z jiných škol a oborů, kteří musí složit v průběhu jednoho roku 2 - 3 vyrovnávací zkoušky.

Bezpečnostní management - bakalářské

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 26500 Kč Čeština Obor Bezpečnostní management připraví odborníky schopné aplikovat principy managementu do oblasti vytváření a řízení systému prevence bezpečnosti podniku, odstraňování zjištěných nedostatků, eliminování nebezpečí a následků jeho ohrožení. Ekonomický základ vzdělání získaný v tomto oboru je nezbytný pro odborné posuzování ekonomických vztahů, zatímco bezpečnostní erudice vytváří předpoklad pro ochranu ekonomických zájmů, stability, efektivnosti a bezpečnosti v organizaci.

Informační technologie

prezenční, kombinovaná, individuální plán Bc. 3 roky 60000 Kč Čeština Studijní obor Informační technologie je zaměřen na výchovu odborníků schopných navrhovat, vytvářet a provozovat informační systémy. Výuka v českém nebo anglickém jazyce. Výuka v prezenčním studiu probíhá v pracovní dny, zpravidla pondělí až čtvrtek. Unicorn College nově získala akreditaci na kombinovanou formu studia, která je určena zejména uchazečům, kteří chtěji studovat při svém zaměstnání. Výuka probíhá zpravidla v pátek odpoledně a v sobotu přibližně 1x za 14 dní. Na konci semestru probíhá ještě týdenní soustředění. Pro mimořádně nadané studenty máme připravenu i individuální formu studia. Pro bližší informace o této formě nás kontaktujte.

Podniková ekonomika a management

prezenční Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku).

Soudní a notářská administrativní činnost

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 46000 Kč Čeština

Mezinárodní a regionální vztahy v průmyslovém vlastnictví - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 55000 Kč Čeština Obsah studia Tento magisterský studijní obor poskytne ve své první polovině studujícím hluboké znalosti z mezinárodních vztahů, evropských ekonomických informací evropského soudního systému, teorie mezinárodních vztahů, antimonopolního práva a práv z duševního vlastnictví a mezinárodních ekonomických vztahů. Další část studia je zaměřena na průmyslové vlastnictví v návaznosti na hluboké znalosti teorie mezinárodních vztahů. Prohloubí zejména poznatky z oblasti antimonopolního práva, nekalé soutěže, oceňování práv k duševnímu vlastnictví, obchodních závazkových vztahů, internetového a počítačového práva, reklamního práva, komunitární známkové a vzorové ochrany a zahrnuje i nejnovější poznatky z oblasti průmyslově právních informací. Tento magisterský studijní obor zahrnuje i výuku odborné angličtiny.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9