Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 42120 Kč Čeština Základním cílem jednooborového studijního programu je poskytnout zájemcům vzdělání neuniverzitního typu, specializované na předměty všeobecného zaměření, právní předměty a bezpečnostní předměty orientované na procesy fungování a rozvoje veřejné správy.

Ekonomická informatika

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 36000 Kč Čeština Studijní obor Ekonomická informatika je zaměřen na výchovu odborníků nacházejících uplatnění v oblasti aplikace podnikových informačních systémů (IS) a informačních technologií (IT). Absolvent ovládá základní ekonomické disciplíny (mikroekonomie, makroekonomie, podniková ekonomie, účetnictví, právní disciplíny atd.), programování, zpracování textu, instalaci operačních a uživatelských systémů.

Služby letecké dopravy v cestovním ruchu - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 45000 Kč Čeština Studijní obor připravuje kvalifikované odborníky s odpovídající evropskou úrovní vysokoškolského vzdělání v oblasti poskytování služeb v cestovním ruchu, bezprostředně svázaných s nabídkou a realizací letecké dopravy.

Mezinárodní a diplomatická studia - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky Čeština Studovaný obor a specializace vytvářejí předpoklady pro uplatnění absolventa především v institucích a orgánech EU, NATO, OSN, v ústředních úřadech státní správy a samosprávy, zejména těch, které zajišťují komunikaci s EU, ve finančnictví a v dalších , především mezinárodních organizacích a institucích. Oborová specializace diplomacie vytváří reálné předpoklady pro jejich uplatnění především na Mininsterstvu zahraničních věcí, na zastupitelských úřadech, konzulátech, obchodních afilacích a v dalších institucích v zahraničí, v OSN, OBSE, v mezinárodních humanitárních a jiných institucích i na všech úřadech státní správy a samosprávy.

Bankovnictví - bakalářské

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 51000 Kč Čeština Obor seznámí studenty se současným stavem a s vývojovými trendy teorie i praxe bankovnictví a finančního investování. Vedle znalostí obecné peněžní ekonomie a teorie peněz bude absolvent vybaven také specifickými znalostmi o podstatě a fungování širokého spektra nabídky bankovních a investičních služeb a jejich uplatnění na finančních trzích. Získá znalosti fungování měnové a protiinflační politiky, potřebný národohospodářský rozhled a schopnost posuzovat danou problematiku v širších ekonomických a společenských souvislostech.

Humanitní studia - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 55000 Kč Čeština Zaměření studia Struktura studijního oboru nabízí kvalitní humanitní vzdělání s důrazem na porozumění sociálním, politickým, kulturním a občanským aspektům moderní společnosti v kontextu současných globálních a integračních procesů a změn. Studenti získají vzdělanostní základ pro pochopení aktuálních sociálních a politicko-občanských problémů, kterým ČR i celá Evropa v současnosti čelí.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12        13        14        15