Aplikovaná informatika

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 64000 Kč Čeština • naučíte se programovat v jazycích C#, Java, .NET, PHP a dalších; • zjistíte, jak pracují počítačové sítě, naučíte se počítačové sítě spravovat a navrhovat nové • osvojíte si moderní metody řízení (systémy e-crm, ERP, ...); • získáte znalosti potřebné pro zvládnutí moderních administrativních a komunikačních prostředků.

Informační technologie

prezenční, kombinovaná, individuální plán Bc. 3 roky 60000 Kč Čeština Studijní obor Informační technologie je zaměřen na výchovu odborníků schopných navrhovat, vytvářet a provozovat informační systémy. Výuka v českém nebo anglickém jazyce. Výuka v prezenčním studiu probíhá v pracovní dny, zpravidla pondělí až čtvrtek. Unicorn College nově získala akreditaci na kombinovanou formu studia, která je určena zejména uchazečům, kteří chtěji studovat při svém zaměstnání. Výuka probíhá zpravidla v pátek odpoledně a v sobotu přibližně 1x za 14 dní. Na konci semestru probíhá ještě týdenní soustředění. Pro mimořádně nadané studenty máme připravenu i individuální formu studia. Pro bližší informace o této formě nás kontaktujte.

Podniková ekonomika a management

prezenční Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku).

Finance a finanční služby - magisterské

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 55000 Kč Čeština Obor je určen především pro absolventy bakalářských studijních programů s finančním či ekonomickým zaměřením. Obsah oboru odráží především současné vývojové trendy makroekonomie, teorii i praxi financí, měnové a protiinflační politiky a ve finančním investování. Sleduje diverzifikaci produktové nabídky finančních služeb či změny v organizaci, technických a technologických prostředcích, a to v oblasti bankovnictví a trhů s investičními nástroji. Skladbu předmětů tvoří společný základ (Mikroekonomie, Makroekonomie, Mezinárodní finance, Daňová teorie a politika) a řada oborových a volitelných předmětů, zaměřených především na problematiku bankovnictví a finančního investování.

Služby letecké dopravy v cestovním ruchu - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 45000 Kč Čeština Studijní obor připravuje kvalifikované odborníky s odpovídající evropskou úrovní vysokoškolského vzdělání v oblasti poskytování služeb v cestovním ruchu, bezprostředně svázaných s nabídkou a realizací letecké dopravy.

Podnikání - magisterské

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 38800 Kč Čeština Studium navazujícího magisterského programu oboru Podnikání předpokládá zvládnutí teoretických poznatků oboru a položení základů pro vytváření praktických dovedností potřebných pro kvalifikovaný výkon řídících funkcí na úrovni středního a vrcholového managementu ve firmách vlastněných jak domácím, tak zahraničním kapitálem. Program studia vyváženě odráží vztahy mezi ekonomickou vysokoškolskou orientací a profesními cíli tak, aby absolvent byl schopen odpovídajícím způsobem aplikovat nabyté znalosti makroekonomie i mikroekonomie, ekonomiky podnikání, managementu a dalších znalostí na sféru řízení, do sociální a personální práce.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12