specializace Marketing lázeňských služeb

prezenční Bc. 3 roky 36000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku).

Angličtina jako cizí jazyk

prezenční Bc. 3 roky 55000 Kč Čeština Absolventi oboru angličtina jako cizí jazyk budou jako lektoři angličtiny připraveni působit v oblasti celoživotního vzdělávání tak, aby absolventi jejich kursů byli schopni navazovat efektivní společenské, kulturní a pracovní styky s občany jiných zemí.

Informační management

prezenční Bc. 3 roky 28490 Kč Čeština Studijní program Ekonomika a management, obor Informační management poskytne uchazečům možnost získání uceleného, profesně orientovaného bakalářského vysokoškolského vzdělání v oblasti řídící činnosti v jeho jednotlivých podobách a komplexním pojetí, v níž je registrována vysoká poptávka praxe směrem k vysokoškolsky vzdělaným, aplikačně orientovaným odborníkům. Svým charakterem daným vhodnou proporcí mezi teoretickou a aplikační složkou, zavedeným kreditním systémem, úzkou vazbou na praxi institucí a podniků regionu a rozvinutou jazykovou výbavou by mělo studium poskytovat dobré možnosti přímého uplatnění absolventů v praxi.

Regionální studia

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 42120 Kč Čeština Cílem bakalářského studijního programu je připravit absolventy k výkonu povolání, v jehož rámci budou řešit standardní i nestandardní úkoly v oblasti státní správy a samosprávy na nižší až středně vysoké řídící úrovni. Předností absolventů bude, že jejich příprava není zaměřena na úzký okruh činnosti pouze jednoho oboru. Příprava vychází z kombinace poznatků požadovaných z hlediska jejich uplatnění v praxi.

Management v podnikání - studium Brno

prezenční, individuální plán Bc. 3 roky 40000 Kč Čeština Cíl bakalářského studijního programu: Připravit absolventy k výkonu povolání, při kterých budou řešit standardní i nestandardní manažerské úkoly v malých a středně velkých firmách. Zároveň je studijní plán koncipován tak, aby umožnil uplatnění absolventů i v organizacích veřejné správy. Předností absolventů bude, že jejich příprava není zaměřena na úzký okruh činností pouze jednoho oboru, ale vychází z poznatků požadovaných z hlediska jejich uplatnění v praxi. Jedná se o interdisciplinárně a multidisciplinárně formulovaný bakalářský program, kde kromě základních oblastí ekonomiky a managementu je silně zastoupena výuka práva a informatiky.

Management a regionální rozvoj

prezenční Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Studijní obor Management regionálního rozvoje je orientován na získání uceleného souboru logicky provázaných základních znalostí a dovedností potřebných pro výkon profesně kvalitní, zodpovědné, etické a efektivní manažerské práce v systému zabezpečujícím komplexní rozvoj a správu regionu nebo oblasti. Studium oboru poskytuje absolventům relevantní a vyvážený soubor teoretických a zejména praktických znalostí a dovedností z manažerských, ekonomických, správních a dalších společenskovědních disciplín s důrazem na jejich bezprostřední aplikaci v praxi. Koncepce studijního oboru zahrnuje jako jednu z priorit orientaci na aktivní a odbornou znalost dvou světových jazyků, včetně oborově speciální slovní zásoby.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11