Podniková ekonomika - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 40000 Kč Čeština V průběhu studia oboru Podniková ekonomika (PPE) student absolvuje deset studijních modulů, každý se třemi povinnými předměty ukončenými písemnou zkouškou. Studijní modul je ukončen seminární prací (vyjma modulu oborové specializace a kvantitativní metody), jejíž vypracování je součástí seminárního bloku (zahrnuje seminární práce za daný akademický rok a předmět Praktické aplikace). Studium je ukončeno státní zkouškou z ekonomie, oborového základu, oborové specializace a obhajobou bakalářské práce.

Ekonomická analýza a konkurenční strategie - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 45000 Kč Čeština Předmětový záběr znalostí zahrnuje obecná teoretická a metodologická východiska v oblasti makro a mikroekonomie (s důrazem na mezinárodní kontext a se zahrnutím alternativních paradigmat) a kvantitativních metod s využitím v navazujících oborově specifických teoretických a aplikačních předmětech v oblasti ekonomické analýzy a strategie.

Evropská studia a veřejná správa - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky Čeština Obsah studia Navazující magisterský obor Evropská studia a veřejná správa rozvíjí jednak obecný základ oboru a dále dva speciální aspekty evropských studií (teritoriální a regionální studia a veřejnou správu v EU).

Veřejná správa - bakalářské

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 51000 Kč Čeština Cílem oboru je připravit posluchače na úspěšnou profesní činnost ve veřejné správě. Základ studia tvoří vědomosti právní, ekonomické a společensko-vědní, a to především politologie, sociologie a psychologie. Nedílnou součástí studia jsou manažerské a komunikační dovednosti. Obsah studijního oboru je koncipován s ohledem na aktuálnost a řešení praktických problémů. Souhrn předmětů představuje praktické dovednosti i ucelenou znalost celé oblasti veřejné správy. V závěru studia si student volí ze studijních směrů Veřejná správa v ČR, Veřejná správa v EU a Politický management.

International Relations and European Studies - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 55000 Kč Angličtina Zaměření studia Výuka oboru je výhradně v anglickém jazyce. Výuku zajišťují zahraniční akademičtí pracovníci a špičkoví čeští odborníci, kteří nepřipravují své studenty jen pro bezprostřední praxi, ale také jim umožňují získat nezbytnou sumu teoretických a praktických znalostí pro další studium.

Veřejná správa - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 54000 Kč Čeština Absolventi oboru získají znalosti o organizaci a činnosti veřejné správy a osvojí si při studiu dovednosti nezbytné pro výkon veřejné správy (služby). Absolventi budou způsobilí realizovat úkoly veřejné služby. Dokáží hodnotit a postihnout nejzávažnější rysy problému systematickým poznáváním a samostatným studiem odborných informací. Budou ovládat potřebné správní a řídící úkony zajišťující bezchybné fungování veřejně správních orgánů a institucí.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12        13        14