Středočeský vysokoškolský institut, s. r. o. - pobočka Karlovy Vary

U Trati 70/9, 360 04 Karlovy Vary - Bohatice 353 618 832

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

AKADEMIE STING, o.p.s.

Stromovka 1, 637 00 Brno +420 541 221 801 akademie@sting.cz

Akademie poskytuje vzdělávání ve dvou ekonomických tříletých bakalářských studijních programech a od akademického roku 2006/2007 i v navazujícím dvouletém magisterském studijním programu.

Proč studovat vysokou školu

25. dubna 2008

Dostudovali jste střední školu a nevíte co dál? Máte jít po dále studovat nebo nastoupit do práce? Takovou otázku, si každoročně položí stovky a tisíce studentů střední školy, kterým se blíží maturita. V následujícím článku naleznete největší výhody studia vysoké školy, které by Vám měly pomoci v tomto nelehkém rozhodování.

Vysoká škola ekonomie a managementu, o.p.s.

Nárožní 2600/9a, 15800 Praha 5-Stodůlky +420 841 133 166 info@vsem.cz

Studijní programy se zaměřením na ekonomiku a management (Bc., Ing., MBA). Studium zahajováno třikrát ročně (říjen, leden, duben). Studijní, speciální, sportovní, sociální a ubytovací stipendia.. Programy celoživotního a profesního vzdělávání.

Jak bydlí studenti vysoké školy

21. srpna 2008

Pokud studujete vysokou školu blízko svého bydliště máte vyhráno. Plná lednice, pokoj a další věci, na které jste si během let zvykli Vám zůstanou. Ale co dělat pokud jste se rozhodli osamostatnit a studovat v cizím městě? Bydlení mimo domov má své výhody i nevýhody, to první však po čase zvysoka převáží to druhé.