Univerzita Jana Amose Komenského s.r.o.,

Roháčova 63, 130 00 Praha 3 +420 267 199 012 cinger.frantisek@ujak.cz

Univerzita Jana Amose Komenského Praha (UJAK) je první soukromou univerzitou, která se orientuje především na oblasti pedagogiky, andragogiky, dalších společenských věd a ekonomiky.

Proč studovat vysokou školu

25. dubna 2008

Dostudovali jste střední školu a nevíte co dál? Máte jít po dále studovat nebo nastoupit do práce? Takovou otázku, si každoročně položí stovky a tisíce studentů střední školy, kterým se blíží maturita. V následujícím článku naleznete největší výhody studia vysoké školy, které by Vám měly pomoci v tomto nelehkém rozhodování.

Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.

Hekrova 805, 149 00 Praha 4 - Háje +420 267 913 634 viap@viap.cz

Škola má dva studijní programy. Bakalářský a navazující magisterský program Sociální politika a sociální práce a bakalářský program Psychologie. Vychovává sociální pracovníky a psychology specializované na mezilidskou komunikaci.

Nedostal/a jsem se na vysokou, co teď

14. června 2008

Nesplnit podmínky přijetí na některou z vysokých škol může být pro někoho zklamáním. Avšak nemusíte si kvůli tomu sypat popel na hlavu a zbytečně se podceňovat. Podle statistik takto skončí každý třetí uchazeč o studium vysoké školy. Není to proto, že by snad plná třetina studentů přijímací řízení nezvládla. Většinou bohužel rozhodují čistě kapacitní důvody.

Vysoká škola evropských a regionálních studií, o. p. s .

Žižkova 6, 370 01 České Budějovice +420 386 116 811 info@vsers.cz

Škola nabízí 2 bakalářské obory, které připraví studenty k práci ve státní správě a samosprávě.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.