AKADEMIE STING, o.p.s.

Stromovka 1, 637 00 Brno +420 541 221 801 akademie@sting.cz

Akademie poskytuje vzdělávání ve dvou ekonomických tříletých bakalářských studijních programech a od akademického roku 2006/2007 i v navazujícím dvouletém magisterském studijním programu.

Pomaturitní studium angličtiny

29. června 2009

Metropolitní univerzita Praha nabízí maturantům od akademického roku 2009/10 jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny. Jedná se o intenzivní dvousemestrální kurzy, které studentům umožní získat velmi dobrou znalost anglického jazyka.

Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo, s.r.o.

Loucká 656/21, 669 02 Znojmo +420 515 221 764 salasova@svse.cz

Soukromá vysoká škola uskutečňuje akreditované studijní programy bakalářského typu, a to jak v prezenční, tak v kombinované formě a trvá 3 roky.

Nedostal/a jsem se na vysokou, co teď

14. června 2008

Nesplnit podmínky přijetí na některou z vysokých škol může být pro někoho zklamáním. Avšak nemusíte si kvůli tomu sypat popel na hlavu a zbytečně se podceňovat. Podle statistik takto skončí každý třetí uchazeč o studium vysoké školy. Není to proto, že by snad plná třetina studentů přijímací řízení nezvládla. Většinou bohužel rozhodují čistě kapacitní důvody.

Prague College - School of Art & Design

Polská 10, Praha 2 - Vinohray 222 722 544 - 5

School of Art & Design

Proč studovat vysokou školu

25. dubna 2008

Dostudovali jste střední školu a nevíte co dál? Máte jít po dále studovat nebo nastoupit do práce? Takovou otázku, si každoročně položí stovky a tisíce studentů střední školy, kterým se blíží maturita. V následujícím článku naleznete největší výhody studia vysoké školy, které by Vám měly pomoci v tomto nelehkém rozhodování.