Rašínova vysoká škola, s.r.o.

RAŠÍNOVA VYSOKÁ ŠKOLA s.r.o. Hudcova 78, 612 00 Brno +420 541 632 554 studijni1@ravys.cz

Rašínova vysoká škola poskytuje vzdělání bakalářského a magisterského stupně studia.Mezioborový právně - ekonomický studijní program je zaměřen na řešení krizových jevů zejména ve firmách. Škola má sídlo v budově, ve které je možnost ubytování hotelového typu a stravování v restauraci formou menu.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

Vysoká škola obchodní a hotelová s.r.o.

Bosonožská 9, 62500 Brno-město +420 547 218 247 info@hotskolabrno.cz

Cílem bakalářského studijního programu Gastronomie, hotelnictví a turismus je propojení ve škole získaných poznatků a jejich ověřování a prohlubování v praxi.

Jak bydlí studenti vysoké školy

21. srpna 2008

Pokud studujete vysokou školu blízko svého bydliště máte vyhráno. Plná lednice, pokoj a další věci, na které jste si během let zvykli Vám zůstanou. Ale co dělat pokud jste se rozhodli osamostatnit a studovat v cizím městě? Bydlení mimo domov má své výhody i nevýhody, to první však po čase zvysoka převáží to druhé.

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o. p. s.

U Santošky 17, 150 00 Praha 5 +420 251 171 942 pertl@vip-vs.cz

Základem a hlavním obsahem vzdělávání jsou komunikační vztahy. V naší koncepci je reprezentují soubory znalostí, účinné metody a prostředky komunikačních dovedností a postupů, včetně jejich jazykových, technických a technologickýc

Proč studovat vysokou školu

25. dubna 2008

Dostudovali jste střední školu a nevíte co dál? Máte jít po dále studovat nebo nastoupit do práce? Takovou otázku, si každoročně položí stovky a tisíce studentů střední školy, kterým se blíží maturita. V následujícím článku naleznete největší výhody studia vysoké školy, které by Vám měly pomoci v tomto nelehkém rozhodování.