Vysoká škola hotelová v Praze, s. r. o.

Svídnická 506, 181 0 Praha 8 +420 283 101 111 info@vsh.cz

Soukromá vysoká škola s více než dvěma tisíci studenty. Vznikla ve druhé polovině r. 1999 jako první specializovaná vysoká škola zaměřená na oblast hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu v ČR.

Novinky na jihu Čech

08. října 2009

VŠERS vstupuje do sedmého akademického roku s novým tříletým bakalářským studijním oborem Management a marketing služeb, nabízený vedle oborů Regionální studia a Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě. Aktuální informace jsou na www.vsers.cz.

Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku, o.p.s.

Lipová alej 2068, 39701 Písek +420 382 264 212 famo@filmovka.cz

Cíl a poslání studia je poskytnout posluchačům komplex profesních vědomostí a dovedností, rozšířit jejich inspirační základnu pro vlastní uměleckou činnost prohloubením tvůrčí představivosti, estetického a dramatického cítění.

VŠ pro realitní makléře

31. března 2009

V České republice existuje řada vysokých škol, dosud se však žádná z nich nespecializovala na realitní makléře. V září 2008 však byla otevřena první soukromá vysoká škola pro realitní makléře, Vysoká škola realitní – Institut Franka Dysona v Brně.

NEWTON College, a. s.

tř. Generála Píky 7, 613 00 Brno +420 545 124 614 info@newtoncollege.cz

Posláním vysoké školy NEWTON College je vychovávat absolventy se znalostmi, technikami a dovednostmi nezbytnými pro úspěšný výkon manažerské praxe v současném globalizujícím se světě.

Nedostal/a jsem se na vysokou, co teď

14. června 2008

Nesplnit podmínky přijetí na některou z vysokých škol může být pro někoho zklamáním. Avšak nemusíte si kvůli tomu sypat popel na hlavu a zbytečně se podceňovat. Podle statistik takto skončí každý třetí uchazeč o studium vysoké školy. Není to proto, že by snad plná třetina studentů přijímací řízení nezvládla. Většinou bohužel rozhodují čistě kapacitní důvody.