VYSOKÁ ŠKOLA OBCHODNÍ V PRAZE, o.p.s.

Spálená 14, 110 00 Praha 1 +420 224 056 011 sekretariat@vso-praha.eu

Vysoká škola obchodní v Praze je neuniverzitní vysokou školou s akreditovaným magisterským a bakalářským studijním programem Mezinárodní teritoriální studia.

Novinky na jihu Čech

08. října 2009

VŠERS vstupuje do sedmého akademického roku s novým tříletým bakalářským studijním oborem Management a marketing služeb, nabízený vedle oborů Regionální studia a Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě. Aktuální informace jsou na www.vsers.cz.

Prague College - School of Business

Polská 10, Praha 2 - Vinohray 222 722 544 - 5

School of Business

Jak bydlí studenti vysoké školy

21. srpna 2008

Pokud studujete vysokou školu blízko svého bydliště máte vyhráno. Plná lednice, pokoj a další věci, na které jste si během let zvykli Vám zůstanou. Ale co dělat pokud jste se rozhodli osamostatnit a studovat v cizím městě? Bydlení mimo domov má své výhody i nevýhody, to první však po čase zvysoka převáží to druhé.

Bankovní institut vysoká škola, a. s.

Nárožní 2600/9, 15800 Praha 5 251 114 555 info(zavináč)bivs.cz

Bankovní institut vysoká škola vznikla na jako první soukromá vysoká škola v České republice. V oblasti vzdělávání se BIVŠ zaměřila na vytvoření systému profesně orientovaného vzdělávání pro celou finanční sféru.

Pomaturitní studium angličtiny

29. června 2009

Metropolitní univerzita Praha nabízí maturantům od akademického roku 2009/10 jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny. Jedná se o intenzivní dvousemestrální kurzy, které studentům umožní získat velmi dobrou znalost anglického jazyka.