Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Dubečská 900/10, 100 31 Praha 10 - Strašnice +420 274 815 044 info@mup.cz

Směřujeme k tomu, abychom se stali akademickým centrem pro oblast Mezinárodních vztahů a evropských studií a pro společenské vědy vůbec.

Srovnání studentských bankovních kont

11. října 2008

České bankovní domy ze všech stran kritizované za výši poplatků, které vyžadují za běžný provoz bankovního účtu si zaslouží alespoň jedno uznání. Pokud studujete vysokou, popřípadě střední školu máte možnost si u nich zařídit studentská konta, která nabízejí nesrovnatelně nižší výši poplatků za cokoliv. Podívejme se na aktuální srovnání nabízených studentských kont.

Unicorn College s.r.o.

V Kapslovně 2767/2, 130 00 Praha 3 +420 271 097 111 info@unicorncollege.cz

Soukromá vysoká škola, která nabízí vysoce kvalitní bakalářské vzdělání v oboru informačních a komunikačních technologií, ekonomie a managementu.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

Vysoká škola Karlovy Vary, o. p. s.

T. G. Masaryka 3, 36001 Karlovy Vary +420 353 301 011/12 studijni@vskv.cz

Cílem bakalářského studijního programu této vysoké školy je vychovávat odborníky pro konkrétní administrativně-právní profese, pro něž je orientace v právním řádu a schopnost aplikace konkrétních segmentů veřejného nebo soukromé

Novinky na jihu Čech

08. října 2009

VŠERS vstupuje do sedmého akademického roku s novým tříletým bakalářským studijním oborem Management a marketing služeb, nabízený vedle oborů Regionální studia a Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě. Aktuální informace jsou na www.vsers.cz.