Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.

Hekrova 805, 149 00 Praha 4 - Háje +420 267 913 634 viap@viap.cz

Škola má dva studijní programy. Bakalářský a navazující magisterský program Sociální politika a sociální práce a bakalářský program Psychologie. Vychovává sociální pracovníky a psychology specializované na mezilidskou komunikaci.

Proč studovat vysokou školu

25. dubna 2008

Dostudovali jste střední školu a nevíte co dál? Máte jít po dále studovat nebo nastoupit do práce? Takovou otázku, si každoročně položí stovky a tisíce studentů střední školy, kterým se blíží maturita. V následujícím článku naleznete největší výhody studia vysoké školy, které by Vám měly pomoci v tomto nelehkém rozhodování.

Unicorn College s.r.o.

V Kapslovně 2767/2, 130 00 Praha 3 +420 271 097 111 info@unicorncollege.cz

Soukromá vysoká škola, která nabízí vysoce kvalitní bakalářské vzdělání v oboru informačních a komunikačních technologií, ekonomie a managementu.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

Vysoká škola evropských a regionálních studií, o. p. s .

Žižkova 6, 370 01 České Budějovice +420 386 116 811 info@vsers.cz

Škola nabízí 2 bakalářské obory, které připraví studenty k práci ve státní správě a samosprávě.

VŠ pro realitní makléře

31. března 2009

V České republice existuje řada vysokých škol, dosud se však žádná z nich nespecializovala na realitní makléře. V září 2008 však byla otevřena první soukromá vysoká škola pro realitní makléře, Vysoká škola realitní – Institut Franka Dysona v Brně.