Vysoká škola cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství, s. r. o.

Senovážné náměstí 23, 11000 Praha 1 +420 224 142 685 info@vscrhl.cz

Založena Národní federací hotelů a restaurací ČR, členem Mezinárodní asociace hotelů a restaurací v Paříži. Škola působí jako soukromá vysoká škola s akreditovaným bakalářským studijním programem Ekonomika a management.

Nedostal/a jsem se na vysokou, co teď

14. června 2008

Nesplnit podmínky přijetí na některou z vysokých škol může být pro někoho zklamáním. Avšak nemusíte si kvůli tomu sypat popel na hlavu a zbytečně se podceňovat. Podle statistik takto skončí každý třetí uchazeč o studium vysoké školy. Není to proto, že by snad plná třetina studentů přijímací řízení nezvládla. Většinou bohužel rozhodují čistě kapacitní důvody.

Soukromá vysoká škola ekonomických studií, s r.o.

Lindnerova 575/1, 18000 Praha 8 - Libeň 284 840 027 info@svses.cz

Soukromá vysoká škola ekonomických studií(SVŠES) poskytuje vzdělání v oborech Management organizací, Účetnictví, Mezinárodní ekonomika a právo v podnikání a Bezpečnostní management a v kurzech celoživotního vzdělávání formou e-learningu.

Srovnání studentských bankovních kont

11. října 2008

České bankovní domy ze všech stran kritizované za výši poplatků, které vyžadují za běžný provoz bankovního účtu si zaslouží alespoň jedno uznání. Pokud studujete vysokou, popřípadě střední školu máte možnost si u nich zařídit studentská konta, která nabízejí nesrovnatelně nižší výši poplatků za cokoliv. Podívejme se na aktuální srovnání nabízených studentských kont.

Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku, o.p.s.

Lipová alej 2068, 39701 Písek +420 382 264 212 famo@filmovka.cz

Cíl a poslání studia je poskytnout posluchačům komplex profesních vědomostí a dovedností, rozšířit jejich inspirační základnu pro vlastní uměleckou činnost prohloubením tvůrčí představivosti, estetického a dramatického cítění.

Novinky na jihu Čech

08. října 2009

VŠERS vstupuje do sedmého akademického roku s novým tříletým bakalářským studijním oborem Management a marketing služeb, nabízený vedle oborů Regionální studia a Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě. Aktuální informace jsou na www.vsers.cz.