Soukromá vysoká škola ekonomických studií, s r.o.

Lindnerova 575/1, 18000 Praha 8 - Libeň 284 840 027 info@svses.cz

Soukromá vysoká škola ekonomických studií(SVŠES) poskytuje vzdělání v oborech Management organizací, Účetnictví, Mezinárodní ekonomika a právo v podnikání a Bezpečnostní management a v kurzech celoživotního vzdělávání formou e-learningu.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

Literární akademie (Soukromá vysoká škola Josefa Škvoreckého)

Na Pankráci 54, 14000 Praha 4 +420 272 773 045 lit-akad@lit-akad.cz

Literární akademie (Soukromá vysoká škola Josefa Škvoreckého), s. r. o. je vysokou uměleckou školou zaměřenou na humanitní programy.

VŠ pro realitní makléře

31. března 2009

V České republice existuje řada vysokých škol, dosud se však žádná z nich nespecializovala na realitní makléře. V září 2008 však byla otevřena první soukromá vysoká škola pro realitní makléře, Vysoká škola realitní – Institut Franka Dysona v Brně.

Evropský polytechnický institut, s. r. o.

Osvobození 699, 68604 Kunovice +420 572 548 035 epi@edukomplex.cz

Evropský polytechnický institut, s. r. o. je 1. soukromou vysokou školou na Moravě. Od 28. 6. 1999 má EPI, s. r. o. právo poskytovat vysokoškolské vzdělání garantované českým státem a právo udělovat titul bakalář (Bc.).

Nedostal/a jsem se na vysokou, co teď

14. června 2008

Nesplnit podmínky přijetí na některou z vysokých škol může být pro někoho zklamáním. Avšak nemusíte si kvůli tomu sypat popel na hlavu a zbytečně se podceňovat. Podle statistik takto skončí každý třetí uchazeč o studium vysoké školy. Není to proto, že by snad plná třetina studentů přijímací řízení nezvládla. Většinou bohužel rozhodují čistě kapacitní důvody.