Vysoká škola finanční a správní, o. p. s.

Estonská 500, 10100 Praha 10 (+420) 210 088 800 prihlaska@vsfs.cz

Nabízíme bakalářské a navazující magisterské studium v oborech Aplikovaná informatika, Bankovnictví, Finance a finanční služby, Marketingová komunikace, Pojišťovnictví,Řízení podniku a podnikové finance, Veřejné finance, Veřejná správa a studium v anglickém jazyce, program MBA a BSBA.

Kvalita soukromého vzdělání

15. ledna 2009

Někteří lidé často srovnávají kvalitu poskytovaného vzdělání na soukromých a veřejných vysokých školách. Pokud se podíváme blíže zjistíme, že to jsou většinou právě zaměstnanci a studenti té které školy svádějící spolu těmito diskuzemi konkurenční boj. Pojďme se tedy objektivně podívat jak to doopravdy je.

VYSOKÁ ŠKOLA REGIONÁLNÍHO ROZVOJE, s.r.o.

Žalanského 68/54, 163 00 Praha 17 +420 235 300 144 studijni@vsrr.cz

Vysoká škola regionálního rozvoje je změřena na vytvoření systému profesně orientovaného vzdělávání zejména pro oblast regionální správy a regionálního rozvoje.

Srovnání studentských bankovních kont

11. října 2008

České bankovní domy ze všech stran kritizované za výši poplatků, které vyžadují za běžný provoz bankovního účtu si zaslouží alespoň jedno uznání. Pokud studujete vysokou, popřípadě střední školu máte možnost si u nich zařídit studentská konta, která nabízejí nesrovnatelně nižší výši poplatků za cokoliv. Podívejme se na aktuální srovnání nabízených studentských kont.

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

Lázeňská 4, 118 00 Praha 1 257 530 202 admissions@aauni.edu

ANGLO-AMERICKÁ VYSOKÁ ŠKOLA, o.p.s., (AAVŠ), byla založena v roce 1990 a je nejstarší soukromou vysokou školou v České republice. Sídlí v krásných historických palácích Maltézských rytířů nedaleko Karlova mostu.

Nedostal/a jsem se na vysokou, co teď

14. června 2008

Nesplnit podmínky přijetí na některou z vysokých škol může být pro někoho zklamáním. Avšak nemusíte si kvůli tomu sypat popel na hlavu a zbytečně se podceňovat. Podle statistik takto skončí každý třetí uchazeč o studium vysoké školy. Není to proto, že by snad plná třetina studentů přijímací řízení nezvládla. Většinou bohužel rozhodují čistě kapacitní důvody.