Vysoká škola Karlovy Vary, o. p. s.

T. G. Masaryka 3, 36001 Karlovy Vary +420 353 301 011/12 studijni@vskv.cz

Cílem bakalářského studijního programu této vysoké školy je vychovávat odborníky pro konkrétní administrativně-právní profese, pro něž je orientace v právním řádu a schopnost aplikace konkrétních segmentů veřejného nebo soukromé

Srovnání studentských bankovních kont

11. října 2008

České bankovní domy ze všech stran kritizované za výši poplatků, které vyžadují za běžný provoz bankovního účtu si zaslouží alespoň jedno uznání. Pokud studujete vysokou, popřípadě střední školu máte možnost si u nich zařídit studentská konta, která nabízejí nesrovnatelně nižší výši poplatků za cokoliv. Podívejme se na aktuální srovnání nabízených studentských kont.

Univerzita Jana Amose Komenského s.r.o.,

Roháčova 63, 130 00 Praha 3 +420 267 199 012 cinger.frantisek@ujak.cz

Univerzita Jana Amose Komenského Praha (UJAK) je první soukromou univerzitou, která se orientuje především na oblasti pedagogiky, andragogiky, dalších společenských věd a ekonomiky.

VŠ pro realitní makléře

31. března 2009

V České republice existuje řada vysokých škol, dosud se však žádná z nich nespecializovala na realitní makléře. V září 2008 však byla otevřena první soukromá vysoká škola pro realitní makléře, Vysoká škola realitní – Institut Franka Dysona v Brně.

Vysoká škola Karla Engliše v Brně, a. s.

Šujanovo nám. 1, 60200 Brno +420 543 254 856 sekretariat@vske.cz

Ambicí VŠKE je připravit své absolventy pro praktické uplatnění v tom nejširším slova smyslu, tedy jak pro uplatnění praxi, tak pro další studium.

Jak bydlí studenti vysoké školy

21. srpna 2008

Pokud studujete vysokou školu blízko svého bydliště máte vyhráno. Plná lednice, pokoj a další věci, na které jste si během let zvykli Vám zůstanou. Ale co dělat pokud jste se rozhodli osamostatnit a studovat v cizím městě? Bydlení mimo domov má své výhody i nevýhody, to první však po čase zvysoka převáží to druhé.