International Relations and European Studies - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 55000 Kč Angličtina Zaměření studia Výuka oboru je výhradně v anglickém jazyce. Výuku zajišťují zahraniční akademičtí pracovníci a špičkoví čeští odborníci, kteří nepřipravují své studenty jen pro bezprostřední praxi, ale také jim umožňují získat nezbytnou sumu teoretických a praktických znalostí pro další studium.

Soudní a notářská administrativní činnost

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 46000 Kč Čeština

Informační systémy a technologie - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 35000 Kč Čeština Absolvent oboru Informační systémy a technologie (Bc.) je vybaven potřebnými znalostmi a praktickými dovednostmi ve všech základních oblastech fungování firmy v jejím vnitřním i vnějším prostředí (samostatně působící podnikatelé a majitelé firem), respektive pro působení v řídících funkcích nižší a střední úrovně v rámci firmy (zaměstnanci firem a organizací).

Cestovní ruch

prezenční Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Studijní obor Cestovní ruch na naší škole vykazuje oproti jiným školám s tímto oborem jistá specifika. Poskytuje absolventům mnohem širší znalosti problematiky vyplývající z teritoriálních specifik, nabízí rozšířenou jazykovou výuku jdoucí svým rozsahem vysoko nad rámec běžné nabídky a zároveň prohlubuje znalosti a dovednosti z informačních technologií. Tím vytváří pro absolventa konkureční výhodu, kterou uplatní na pracovním trhu v ČR, ale také v zahraničí.

Komunikace v médiích - bakalářské

prezenční Bc. 3 roky 59500 Kč Čeština Cílem bakalářského studijního oboru je odborná příprava pracovníků médií, kteří dovedou sladit praktické dovednosti s teoretickými znalostmi a uplatní se v širokém spektru profesí mediálního trhu. Studium přináší absolventovi nejen důkladnou znalost mediální sféry, ale i principů tvorby na jednotlivých mediálních pracovištích.

Podniková ekonomika - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 40000 Kč Čeština V průběhu studia oboru Podniková ekonomika (PPE) student absolvuje deset studijních modulů, každý se třemi povinnými předměty ukončenými písemnou zkouškou. Studijní modul je ukončen seminární prací (vyjma modulu oborové specializace a kvantitativní metody), jejíž vypracování je součástí seminárního bloku (zahrnuje seminární práce za daný akademický rok a předmět Praktické aplikace). Studium je ukončeno státní zkouškou z ekonomie, oborového základu, oborové specializace a obhajobou bakalářské práce.
    18        19        20        21        22        23        24        25        26        27        28        29        30        31        32