Veřejná ekonomika a správa

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 27000 Kč Čeština

Cestovní ruch - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 45000 Kč Čeština Po ukončení studia oboru "CESTOVNÍ RUCH" můžete najít pracovní uplatnění v těchto směrech: v řídících a obchodních činnostech jako odborníci, řídící pracovníci CK, touroperátoři, ekonomové v cestovním ruchu i v ostatních institucích a podnicích; pracovníci rezervačních systémů v cestovním ruchu, tzn. leteckých společností a agentur; delegáti v zahraničí dlouhodobě či sezónně působící v zahraničních destinacích; v hotelích jako vedoucí pracovníci a pracovníci na ekonomickém a recepčním úseku; v průvodcovské činnosti jako průvodci a organizátoři doma i v zahraničí; v oblasti památkové péče jako kustodi a průvodci konkrétní oblasti památek a objektů; v oblasti volného času a rekreace, s využitím poznatků psychologie.

Podniková ekonomika a management

prezenční Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku).

Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 54000 Kč Čeština Škola vychovává sociální pracovníky specializované na mezilidskou komunikaci při řešení sociálních problémů. Studenti absolvují psychoterapeutický výcvik pro oblast sociální práce. Studentům se kromě výuky v klíčových disciplínách (sociální práce, sociální politika a praxe) dostává širší výuky psychologie, filosofie, aplikované psychoterapie, komunikace, kulturní antropologie, zvláštní pozornost je věnována péči o duši.

Bc. International Relations

prezenční Bc. 3 roky 120000 Kč Angličtina

Finance a finanční služby - magisterské

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 55000 Kč Čeština Obor je určen především pro absolventy bakalářských studijních programů s finančním či ekonomickým zaměřením. Obsah oboru odráží především současné vývojové trendy makroekonomie, teorii i praxi financí, měnové a protiinflační politiky a ve finančním investování. Sleduje diverzifikaci produktové nabídky finančních služeb či změny v organizaci, technických a technologických prostředcích, a to v oblasti bankovnictví a trhů s investičními nástroji. Skladbu předmětů tvoří společný základ (Mikroekonomie, Makroekonomie, Mezinárodní finance, Daňová teorie a politika) a řada oborových a volitelných předmětů, zaměřených především na problematiku bankovnictví a finančního investování.
    1        2        3        4        5        6        7        8        9        10        11        12        13        14