Politologie a mezinárodní vztahy - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 53000 Kč Čeština Studiem oboru Politologie a mezinárodní vztahy získá student základní orientaci v teoreticko-empirických přístupech k předmětu studia – tedy k podstatě, principům a pravidlům formování vnitřní politiky státu na nejrůznějších stupních i jeho působení navenek v interakci s dalšími aktéry mezinárodních vztahů.

Informační systémy a technologie - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 35000 Kč Čeština Absolvent oboru Informační systémy a technologie (Bc.) je vybaven potřebnými znalostmi a praktickými dovednostmi ve všech základních oblastech fungování firmy v jejím vnitřním i vnějším prostředí (samostatně působící podnikatelé a majitelé firem), respektive pro působení v řídících funkcích nižší a střední úrovně v rámci firmy (zaměstnanci firem a organizací).

Evropská hospodářskosprávní studia - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Studium uvedeného oboru má zásadně ekonomický rozměr. Základním cílem studijního oboru je rozvinout u studujících kvalitní znalost ekonomiky a příbuzných společenskovědních oborů. Studium je orientováno především na získání a rozvoj praktických znalostí a dovedností umožňujících uplatnění v širokém spektru ekonomických a správních činností.

Hotelnictví

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 65 Kč Čeština Studium je zaměřeno na profesní výchovu odborníků, připravených na funkce v řízení (včetně státní správy), provozu i v podnikatelských činnostech v hotelích, v ubytovacích, restauračních a souvisejících obchodních zařízeních. Široce koncipovaný bakalářský studijní obor Hotelnictví zahrnuje celé spektrum turismu. Jeho kompatibilita s obdobnými programy v zahraničí umožňuje absolventům uplatnit se v tuzemských i mezinárodních společnostech hotelového průmyslu, ale i možnost dalšího vzdělávání.

Soudní a notářská administrativní činnost

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 46000 Kč Čeština

International Relations and European Studies - magisterské studium

prezenční Ing/Mgr 3 roky 55000 Kč Angličtina Zaměření studia Výuka oboru je výhradně v anglickém jazyce. Výuku zajišťují zahraniční akademičtí pracovníci a špičkoví čeští odborníci, kteří nepřipravují své studenty jen pro bezprostřední praxi, ale také jim umožňují získat nezbytnou sumu teoretických a praktických znalostí pro další studium.
    4        5        6        7        8        9        10        11        12        13        14        15        16        17        18