Finance a daně

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 36000 Kč Čeština Absolventi studijního oboru Finance a daně jsou vyhledávaní finanční poradci. Budou schopni samostatně řídit rozhodovací procesy na podnikové úrovni, na domácích i zahraničních trzích, ve veřejné správě, v oblasti podnikových a veřejných financí, účetnictví, finančního poradenství, bankovnictví, burz, mezinárodních financí a správy daní. Absolventi získají kvalitní řídící kompetence.

Právo v podnikání - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Základním cílem studijního oboru je rozvinout znalost právní problematiky, ekonomie a dalších společenskovědních oborů tak, aby absolvent byl schopen úspěšně pracovat v institucích zabývajících se podnikatelskou činností.

Dopravní logistika - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná, individuální plán Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Cílem toho studia je naučit studenty využívat tyto moderní prostředky v řízení dopravních toků jak uvnitř státu tak i do zahraničí , spolehlivě zajistit požadovanou přepravu , která je jednou z rozhodujících podmínek především v mezinárodním obchodu a další doprovodné služby související s přepravou ( logistické služby ) .

Podnikové informační systémy

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 30000 Kč Čeština Absolvent bude schopen objasnit podstatu problému a navrhnout nebo ověřit realizaci odborných opatření spojených s informatickými službami nebo s rekonstrukcí těchto služeb. Absolvent bude kompetentní ke kontrole nebo koordinaci procesů nezbytných k řízení a k plánování rozvoje informační podpory řízení. Profil absolventa studijního oboru odpovídá evropskému standardu v této oblasti.

Aplikovaná informatika - magisterské

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 55000 Kč Čeština Magisterské studium oboru Aplikovaná informatika navazuje na bakalářský studijní program tohoto oboru. Zatímco bakalářský studijní program je zaměřen zejména na vývoj softwaru (programování), vývoj internetových a databázových aplikací a kvalifikovanou obsluhu serverů a počítačových sítí, je hlavní ambicí magisterského studia připravit studenty na pozice manažerů v IT sektoru. Tomu odpovídá i skladba předmětů, která je na magisterském studiu více orientována na předměty ekonomické, manažerské a právní.

Management se zaměřením na psychologii

prezenční Bc. 3 roky 63000 Kč Čeština Obsah studijního oboru je zaměřen na sociální a psychologické aspekty managementu.
    13        14        15        16        17        18        19        20        21        22        23        24        25        26        27