Mgr. International Relations and Diplomacy

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 138000 Kč Angličtina

Aplikované informační technologie

prezenční Bc. 3 roky 28490 Kč Čeština Z navržené kvalifikační připravenosti a míry profesní adaptability vyplývá, že absolvent bude připraven řešit problémy architektury a technického vybavení počítačů a počítačových sítí, programování a správu informačních a databázových systémů institucí a podniků; uplatní se i v oblasti podnikové a školské výchovy.

Podniková ekonomika a management

prezenční Bc. 3 roky 38000 Kč Čeština Absolventi VOŠ mají možnost zkráceného studia (min. 1,5 roku).

Komunikace v médiích - magisterské

prezenční Ing/Mgr 2 roky 50000 Kč Čeština Magisterské studium rozvíjí získané dovednosti z bakalářského studia absolvovaného ať už na Literární akademii nebo na příbuzném oboru jiné vysoké školy. Předpokladem přijetí je bakalářský titul. Cílem je doplnit základní přehled o mediálním sektoru dalším odborným kontextem a rozvinout zejména schopnost analýzy mediálních produktů.

Management prosperity, rizik, auditu a krize

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 65 Kč Čeština Cílem oboru je vychovávat odborníky specializované na krizový management, zaměření podnikatelské i neziskové sféry, jakož i pro instituce státní a regionální správy – správce konkurzních podstat, likvidátory, pracovníky controllingu, interního auditu a správce majetku.

Management cestovního ruchu - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Základním cílem studijního oboru je rozvinout znalost teorie cestovního ruchu, ekonomiky, souvisejících společenskovědních oborů (pedagogika, andragogika, sociologie, řízení lidských zdrojů), personalistiky a řízení cestovního ruchu a dalších profesně orientovaných disciplín nutných pro široké uplatnění v oblasti rozvoje a řízení cestovního ruchu včetně cizích jazyků.
    5        6        7        8        9        10        11        12        13        14        15        16        17        18        19