Veřejná ekonomika a správa

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 27000 Kč Čeština

Právo v podnikání - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Základním cílem studijního oboru je rozvinout znalost právní problematiky, ekonomie a dalších společenskovědních oborů tak, aby absolvent byl schopen úspěšně pracovat v institucích zabývajících se podnikatelskou činností.

Evropská studia a veřejná správa - magisterské studium

prezenční, individuální plán Ing/Mgr 2 roky Čeština Studovaný obor i vedlejší specializace vytvářejí předpoklady pro uplatnění ve správních úřadech, zejména na ministerstvech a v dalších ústředních institucích státní správy, ve všech regionálních úřadech či specializovaných útvarech samosprávy, zejména těch, které mají pracovní vztahy se EU, v institucíh a orgánech Evropské unie, v systémech sociálního zabezpečení, v institucích zákonodárné a výkonné moci, v personálních útvarech aj.

Podnikání - bakalářské

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 34800 Kč Čeština Absolventi studijního oboru Podnikání se mohou uplatnit v podnicích všech právních forem, zejména v profesích spojených s řízením podniků, jako jsou obchodník, účetní, logistik, finanční odborník, prokurista, personální manažer, produkt manažer a projekt manažer. Uplatní se i v profesích vedoucích a řídících pracovníků na úrovni nižšího a středního managementu ve větších podnicích. Budou připraveni působit i jako samostatní podnikatelé v resortech malého a středního podnikání.

Scénická a mediální studia - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Základním cílem studijního oboru je připravit absolventa pro působení jak teoreticky tak prakticky v oborech souvisejících se scénickou tvorbou a médii. Studium je orientováno na získávání hlubších poznatků z teorie dramatických umění, historie divadla, televize, filmu a nových médií, a schopnost tyto poznatky využít jak v dalším odborném působení v oboru teatrologie, tak aplikovat v praxi, využití ve vlastní umělecké činnosti, zejména v profesi dramaturga, lektora dramaturgie, spolutvůrce nových trendů v moderním scénickém umění atd. Vedle toho bude obor věnovat velkou pozornost oblasti hodnocení uměleckého díla, umělecké kritice, schopnosti reflektovat dílo, zasadit je do teoretických i historických souvislostí, rozpoznat jeho kvality a vyjádřit je adekvátní formou.

Bankovní management

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 49400 Kč Čeština Studium v oboru Bankovní management v rámci bakalářského studijního programu Bankovnictví bylo na BIVŠ zahájeno v akademickém roce 1999/2000. Studium je zaměřeno především na teoretickou přípravu studentů k práci ve finančnictví a v dalších oblastech řízení ekonomických procesů na úrovni podniků a národního hospodářství. Vedle toho studium poskytuje poznatky o metodách a postupech práce, které jsou bezprostředně použitelné v aktuálních resp. nově se utvářejících podmínkách pro činnost podnikatelských subjektů a institucí státní správy.
    12        13        14        15        16        17        18        19        20        21        22        23        24        25        26