Cestovní ruch - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 45000 Kč Čeština Po ukončení studia oboru "CESTOVNÍ RUCH" můžete najít pracovní uplatnění v těchto směrech: v řídících a obchodních činnostech jako odborníci, řídící pracovníci CK, touroperátoři, ekonomové v cestovním ruchu i v ostatních institucích a podnicích; pracovníci rezervačních systémů v cestovním ruchu, tzn. leteckých společností a agentur; delegáti v zahraničí dlouhodobě či sezónně působící v zahraničních destinacích; v hotelích jako vedoucí pracovníci a pracovníci na ekonomickém a recepčním úseku; v průvodcovské činnosti jako průvodci a organizátoři doma i v zahraničí; v oblasti památkové péče jako kustodi a průvodci konkrétní oblasti památek a objektů; v oblasti volného času a rekreace, s využitím poznatků psychologie.

Podnikání a management v obchodu - bakalářské

prezenční Bc. 3 roky 34800 Kč Čeština Absolventi budou vykonávat profese spojené s řízením malého a středního obchodního podniku a uplatnit se i ve větších velkoobchodních a maloobchodních firmách a obchodních odděleních podniků na úrovni středního a nižšího managementu. Absolventi budou schopni zastávat funkce, jako jsou obchodní ředitel, obchodní manažer, manažer prodeje, manažer exportu, vedoucí obchodní skupiny, manažer pro klíčové zákazníky, manažer výzkumu trhu. Absolventi budou připraveni působit i jako samostatní podnikatelé zejména ve sféře obchodu a služeb.

Tvůrčí psaní - specializace Literatura faktu - magisterské

prezenční Ing/Mgr 2 roky 50000 Kč Čeština Specializace vychází vstříc zájemcům, kteří své stylistické nadání i orientaci v určité oblasti uplatní ve sféře literatury faktu. Profilovými žánry jsou především cestopis, životopis, deník, dokumentární reportáž a esej. Literatura faktu tak zaujímá a nadále bude vyplňovat prostor mezi populárně naučnou literaturou a publicistikou s přirozenými přesahy na obě strany.

Scénická a mediální studia - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Základním cílem studijního oboru je připravit absolventa pro působení jak teoreticky tak prakticky v oborech souvisejících se scénickou tvorbou a médii. Studium je orientováno na získávání hlubších poznatků z teorie dramatických umění, historie divadla, televize, filmu a nových médií, a schopnost tyto poznatky využít jak v dalším odborném působení v oboru teatrologie, tak aplikovat v praxi, využití ve vlastní umělecké činnosti, zejména v profesi dramaturga, lektora dramaturgie, spolutvůrce nových trendů v moderním scénickém umění atd. Vedle toho bude obor věnovat velkou pozornost oblasti hodnocení uměleckého díla, umělecké kritice, schopnosti reflektovat dílo, zasadit je do teoretických i historických souvislostí, rozpoznat jeho kvality a vyjádřit je adekvátní formou.

Humanitní studia - bakalářské studium

prezenční Bc. 3 roky 55000 Kč Čeština Zaměření studia Struktura studijního oboru nabízí kvalitní humanitní vzdělání s důrazem na porozumění sociálním, politickým, kulturním a občanským aspektům moderní společnosti v kontextu současných globálních a integračních procesů a změn. Studenti získají vzdělanostní základ pro pochopení aktuálních sociálních a politicko-občanských problémů, kterým ČR i celá Evropa v současnosti čelí.

Politologie a politika v mezinárodních a veřejných vztazích - magisterské studium

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky Čeština Obor i vedlejší specializace vytvářejí předpoklady pro uplatnění především v odborných útvarech úřadů a institucí veřejné správy, ve vzdělávacím systému, v politických a jiných seskupeních občanské společnosti, v mediální sféře, případně ve vědecko výzkumné či pedagogické oblasti.
    18        19        20        21        22        23        24        25        26        27        28        29        30        31        32