Finance

prezenční, kombinovaná Ing/Mgr 2 roky 53000 Kč Čeština Studijní obor Finance navazuje bezprostředně na bakalářské studium v oboru Bankovní management. Ke studiu mohou být přijati uchazeči ze všech studijních oborů BIVŠ a uchazeči z jiných příbuzných studijních oborů vysokých škol v ČR. Magisterské studium svým tematickým strukturováním a cílením na potřeby praxe garantuje připravenost absolventů k odborně a manažersky náročné práci v bankách, pojišťovnách a ostatních institucích finančního trhu, ve firmách (zejména ve finančních a právních útvarech), stejně jako v orgánech a institucích veřejných financí a dalších oblastech veřejného sektoru.

Audiovizuální komunikace a tvorba - bakalářské studium

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 48000 Kč Čeština Základním cílem studijního oboru je připravit absolventa na všestranné využití jeho tvůrčího a kreativního potenciálu v umrělecké a mediální oblasti. Studium je orientováno na vyvážené získávání poznatků z teorie dramatických umění, historie divadla a filmu a jejich aplikaci v praxi, využití ve vlastní tvúrčí činnosti a její veřejné prezentaci. Absolvent oboru se může uplatnit jako scénárista a dramaturg v televizi, filmu, divadle, kulturních zařízeních institucích, může své autorské dovednosti využít i jako moderátor či prezentátor.

Bezpečnostně právní činnost ve veřejné správě

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 42120 Kč Čeština Základním cílem jednooborového studijního programu je poskytnout zájemcům vzdělání neuniverzitního typu, specializované na předměty všeobecného zaměření, právní předměty a bezpečnostní předměty orientované na procesy fungování a rozvoje veřejné správy.

Animovaná tvorba

prezenční Bc. 3 roky 60000 Kč Čeština Absolventi se v průběhu studia seznámí se všemi technikami animace, se základy scenáristiky a režie animovaného filmu. Uplatnění najdou ve specializovaných studiích, zabývajících se animovanou tvorbou, jako je např. Studio Bratři v triku, Studio Jiřího Trnky, AniFilm, Anima s.r.o., Via Lucis a dalších obdobných. Dále v agenturách, které se věnují zvláštním filmovým postupům a trikům, v reklamních agenturách, ve vzdělávacích institucích.

Sociálně právní činnost a zaměstnanost

prezenční Bc. 3 roky 50000 Kč Čeština

Mzdové účetnictví, daně a personalistika

prezenční, kombinovaná Bc. 3 roky 32000 Kč Čeština Studijní obor je koncipován tak, aby odpovídal stále více rostoucímu významu daní, personalistiky a mzdových otázek. Studium připravuje absolventy pro výkon funkce mzdové účetní, personalisty a další funkce na středních manažerských funkcích na oddělení a odborech práce mezd a personálních útvarech jak podnikajících fyzických osob, tak i v oblasti malých, středních i velkých právnických osob, dále pro výkon výše uvedených funkcí v organizačních složkách státu, ve státní správě a samosprávě (např. na finančních úřadech, obecních a krajských úřadech, policii, soudech apod.)
    15        16        17        18        19        20        21        22        23        24        25        26        27        28        29